VilniusTransfer.lt

Pervežimai į/iš Kauno

Transferai → Transferai

Taksi ir individualus keleivių pervežimas.

Saugu ir patogu. Geriausias būdas pasiekti reikiamą tašką Jūsų norimu laiku ir iš Jums patogios vietos. Vairuotojas pasitinka oro uosto atvykimo salėje su vardine lentele, padeda su bagažu.

Pervežimas / transferas / taksi Vilnius - Kaunas arba Kaunas Vilnius kaina tik 75 eur! Užsakykite tel. +37064545124 arba el. paštu: booking@vilniustransfer.com

Kauno oro uostas – Kaunas / Kaunas – Kauno oro uostas

KaunasTransfer.com Taksi Kauno oro uoste už fiksuotą kainą. Taxi Kaunas airport Kaunas city / Taxi Kaunas city Kaunas airport. Kelionės laikas: 20-25 min.
Taip pat teikiame pervežimo paslaugas į kitus miestus iš Kauno.

Pervežimo klasė, keleivių skaičius:
Atvykimo data, laikas, skrydžio nr., kelionės tikslas, kontaktinis tel. numeris:
Vilnius Kaunas / Kaunas Vilnius

Transferas ir taksi Vilnius-Kaunas / Kaunas-Vilnius / Vilniaus oro uostas-Kaunas / Vilniaus oro uostas-Kauno oro uostas / Kauno oro uostas-Vilnius / Kaunas-Vilniaus oro uostas / Kauno oro uostas-Vilniaus oro uostas.
Lengviausias ir patogiausias būdas keliauti iš Vilniaus į Kauną arba atvirkščiai. Patogiausias būdas Jūsų norimu laiku ir iš norimos vietos pasiekti Kauną iš Vilniaus (Vilniaus oro uosto) arba atvažiuoti iš Kauno (Kauno oro uosto) į Vilnių. Šiuolaikiniai patogūs automobiliai, draugiški vairuotojai.
Kelionės laikas: 1 val. 10 min.

Pervežimo klasė, keleivių skaičius:
Atvykimo data, laikas, skrydžio nr., kelionės tikslas, kontaktinis tel. numeris.

 

Ieškote taksį į Kauno oro uostą? Reikalingas pervežimas iš Kauno oro uosto? Užsakykite patogų individualų transferą (pervežimą) iš mūsų kompanijos!

Valandinė automobilio nuoma su vairuotoju. Platus automobilių pasirinkimas: nuo taksi iki premium klasės automobilio. Gido paslaugos Kaune: angliškai, rusiškai, prancūziškai kalbantys gidai Kaune.

Į bet kurį miestą. Kaunas Ryga (Ryga Kaunas), Kaunas Druskininkai, (Druskininkai Kaunas), Kaunas Palanga (Palanga Kaunas) ir į kitus Lietuvos ir užsienio miestus. Vairuotojo-gido paslaugos.

Kokybė. Išanksto žinoma fiksuota palanki pervežimo kaina. Mandagūs angliškai, rusiškai, lenkiškai kalbantys vairuotojai. Keleiviai ir bagažas apdrausti kelionės metu. Nauji ir apynauji patogūs automobiliai ir mikroautobusai.

 

 

Parašykite mums

 

VIP paslaugos

VIP pervežimai

Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju visoje Lietuvoje, verslo svečių aptarnavimas.

Autobusų nuoma

Autobusų nuoma Vilniuje, Kaune...

Užsakomosios kelionės autobusu: transporto nuoma nuo 8 iki 77 vietų.

Tarpmiestinis taksi

Individualus tarpmiestinis pervežimas

Geriau ir profesionaliau, nei pavežėjimas! Draugiškos kainos!